Joan Gardy Artigas - Coucher de soleil à Singapour
Joan Gardy Artigas - Scene de la vie courante
Eef van Brakel - Buren (Gelderland)
Eef van Brakel - Landschap in de Ardennen
Jaartal | 1980 |
Techniek | Acryl |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Incl. lijst | 69 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het werk verkeert in goede conditie. Geen beschadigingen, verfverlies of verkleuring. Het schilderij is in een handgemaakte lijst geplaatst. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Stavoren, Nederland |
Starttijd | 13-3-2024 om 19:00 |
Eindtijd | 28-3-2024 om 21:07 |