Jan Peter van Opheusden - zonder titel maar met lijst - Verkocht

Jan Peter van Opheusden - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 1!
Jan Peter van Opheusden - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Peter van Opheusden - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst43 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage141/200
Leuk klein werkje van Jan Peter Opheusden. Het werk is in goede staat en kan zo aan de muur want het heeft een houten zilverbewerkte lijst. U kunt het werk vooraf komen beoordelen en na aankoop afhalen in Gorcum.  Het werk kan (risico van glasbreuk voor de koper), goed verpakt via aangetekende post verzonden worden.

Jan Peter van Opheusden (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2607 verkochte items
Alle items van deze verkoper (478)
37 cm
43 cm
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-09-2022 om 13:57
Eindtijd:30-09-2022 om 22:56
Biedingen (3)
paradijsje
18 sep. / 13:35
€ 10
duif
18 sep. / 13:35
€ 5
duif
18 sep. / 00:25
€ 1