Jan Plaskocinski - Jungle III - Verkocht

Jan Plaskocinski - Jungle III kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan Plaskocinski (1919-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie handgesigneerde lithografie van Jan Plaskocinski. Titel: Jungle III. Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDINGU betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!

Binnen Nederland € 11,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Jan Plaskocinski (1919-1993)

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
332 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
14 cm
15 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNoorwegen / Zweden,  Nederland
Starttijd18-12-2018 om 15:35
Eindtijd21-12-2018 om 19:06