Comté-potloodtekening van twee lepelaars/vogels. De Rotterdamse kunstenaar Jan Rijkhoek werd vooral bekend door zijn vogelafbeeldingen met Comté-potlood op papier, waarvan dit werk een fraai voorbeeld is. Het werk is van ca. 1942, de werkzame jaren van Rijkhoek liggen in de periode 1940 - 1970. Het werk is voluit gesigneerd.
Conditie van deze tekening is goed. De tekening is bewaard gebleven in een plastic map. Verzending per PostNL, maar ophalen in Capelle aan den IJssel kan ook.
Goed
Tekening van rond 1940, niet ingelijst, en gevat in plastic map. Daardoor ondanks ouderdom in mooie staat.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 22,50
€ 22,05
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00