Jan Schipper: Olieverf op doek: Haven Dordrecht - Verkocht

Verkoopprijs: € 110,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44755 verkochte items
Alle items van deze verkoper (489)
  • Jan Schipper (1899-1961)
In opdracht geveild:

Mooi doek van Jan Schipper. Zicht op de haven in Dordrecht. In goede staat. Kan direct aan de muur.

Titel: Haven van Dordrecht
Jaartal: onbekend
Afmetingen lijst: 42cm x 52 cm
Afmetingen werk: 28cm x 38cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met verf

Conditie: In perfecte staat
Zowel het werk als de omlijsting is in perfecte staat. Kan direct aan de muur.

Dit werk kan niet verzonden worden.  Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk, 35 euro voor Nederland muv De Eilanden en Zeeuws Vlaanderen.

Garantie:

Informatie:

Jan Schipper (1899-1961)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44755 verkochte items
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:09-05-2011 om 16:57
Eindtijd:16-05-2011 om 16:57
Dirk2
14 mei / 23:24
€ 110