Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Jaartal | 2021 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Origineel werk van Jan Schoonhoven Jr. in zeer goede staat. U kunt het werk direct ophangen. Een prachtig reliëf in gemengde technieken op doek. gesigneerd aan de achterkant
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen. Bij uw aankoop komt een certificaat van echtheid dat is uitgeven door de kunstenaar.
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 21-11-2022 om 8:31 |
Eindtijd | 5-12-2022 om 21:15 |