Louis-Jacques Camerlinckx - Christuskop
Theo Humblet - onweer boven New York
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze ets is gereinigd en zuurvrij weer gemonteerd in een nieuwe
matwitte lijst.
De achterzijde heeft een nieuwe zuurvrije achtertik.
De ets staat afgebeeld in de monografie Jan Sirks-Graficus-Schilder 1885-1938
op blz 103 nr 174.
Hoewel de ets wat donker toont is het duidelijk een afbeelding van een sombere
dag in de Rijnhaven met veel aktiviteiten.
Een boeiende ets ook bij nadere beschouwing die een perfekt beeld geeft van
het werk vroeger in de Rotterdamse havens.
De ets en lijst etc zijn in uitstekende staat.
Etsmaat: 29 x 47 cm.
Lijstmaat: 48 x 58 cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Barendrecht, Nederland |
Objectlocatie | Barendrecht, Nederland |
Starttijd | 24-1-2018 om 12:14 |
Eindtijd | 31-1-2018 om 12:14 |