Jan te Wierik - Neptunus, litho naar schilderij - Verkocht

Jan te Wierik - Neptunus, litho naar schilderij kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Jan te Wierik - Neptunus, litho naar schilderij kopen? Bied vanaf 1!Jan te Wierik - Neptunus, litho naar schilderij kopen? Bied vanaf 1!Jan te Wierik - Neptunus, litho naar schilderij kopen? Bied vanaf 1!Jan te Wierik - Neptunus, litho naar schilderij kopen? Bied vanaf 1!Jan te Wierik - Neptunus, litho naar schilderij kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Varia
Afmetingen 43 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Jan te Wierik
Mooie litho naar schilderij
Titel Neptunus
Afmetingen 43x49 cm
Mooi zwaar papier
Conditie goed
Wordt aangetekend verzonden
Geen beschadigingen
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Jan te Wierik (1954-2002)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kkw
290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
49 cm
43 cm