Jan Vaatstra - De stilte - Verkocht

Jan Vaatstra - De stilte kopen? Bied vanaf 8!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Vaatstra - De stilte kopen? Bied vanaf 8!Jan Vaatstra - De stilte kopen? Bied vanaf 8!Jan Vaatstra - De stilte kopen? Bied vanaf 8!
  • Jan Vaatstra (1926)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nr 1 van 6. Mooi werk maten zijn zonder witte rand, die witte rand kan wat verkleurd zijn maar valt niet op met passe-partout. Nooit ingelijst geweest.
ConditieRedelijk
Goede staat door jarenlange opslag
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Margraten, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Jan Vaatstra (1926)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  limburgsekunst
0 verkochte items
24.5 cm
26.5 cm

ObjectlocatieMargraten,  Nederland
Starttijd23-3-2021 om 19:48
Eindtijd6-4-2021 om 22:36