Jan van der Pol - Jan van der Pol: Lino, Hersengymnastiek II - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Jan van der Pol: Lino, Hersengymnastiek II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan van der Pol: Lino, Hersengymnastiek II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!Jan van der Pol: Lino, Hersengymnastiek II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!Jan van der Pol: Lino, Hersengymnastiek II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!
  • Jan van der Pol (1949)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Hersengymnastiek II
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 113 cm x 82,5 cm
Oplage: 4/35
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Lino op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat. Een licht kreuklijntje in de rechter witrand.

Administratieve code:

UTQQ

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd17-4-2018 om 10:41
Eindtijd29-4-2018 om 10:41