Jan van Evelingen - Compositie - Verkocht

Jan van Evelingen - Compositie kopen? Bied vanaf 60!

  • Jan van Evelingen (1923)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Compositie van vlakken en lijnen..
Het lijkt wel of je door geribbeld glas naar buiten kijkt.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ekeren, België
Binnen België € 7,50
Naar Nederland € 7,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,50

Jan van Evelingen (1923)

Nederlands NederlandsDuits Duits

Geplaatst door  janvanevelingen
Lid sinds 2019
53 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
51 cm
64.5 cm

ObjectlocatieEkeren,  België
Starttijd8-1-2022 om 15:43
Eindtijd24-1-2022 om 11:05