Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening - Verkocht

Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening kopen? Bied vanaf 75!
Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening kopen? Bied vanaf 75!Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Zondag (1891-1982)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekPen (Inkt)
DragerKarton
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 34 cm (h x b)
Lijst30 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laaksum, Gaasterland, Friesland.

Inkt op karton, 28x34 cm.

Los geplaatst achter glas.

In een fraaie houten lijst.

In goede gebruikte staat. Lichte vlekken, zie de foto's.

Jan Zondag (1891-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1430 verkochte items
Alle items van deze verkoper (186)
37.5 cm
30 cm
34 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-09-2022 om 23:39
Eindtijd:13-11-2022 om 22:57
jeremiebaduel
13 nov. / 22:48
€ 75