Janneke Ros - Beeld “ MOEDERLIEFDE “ . Gesigneerd - Verkocht

Janneke Ros - Beeld “ MOEDERLIEFDE “ . Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
3D Multiples & Objecten

Janneke Ros - Beeld “ MOEDERLIEFDE “ . Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Janneke Ros - Beeld “ MOEDERLIEFDE “ . Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Janneke Ros - Beeld “ MOEDERLIEFDE “ . Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Janneke Ros - Beeld “ MOEDERLIEFDE “ . Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Janneke Ros - Beeld “ MOEDERLIEFDE “ . Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Janneke Ros - Beeld “ MOEDERLIEFDE “ . Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Janneke Ros
Type kunstwerk 3D Multiples & Objecten
Jaartal 2000
Techniek 3D Multiples & Objecten
Afmetingen 15 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer fraai en liefdevol beeld van een moeder met in haar armen haar kind.
Kunstenares: Janneke Ros
Het beeld is gesigneerd: Ros.
Hoogte : 15 cm
Materiaal: resin met een fraaie glanzende brons uitstraling
Het beeld verkeert in zeer goede staat en wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oentsjerk, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 17,50

Janneke Ros

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Waterman01
Lid sinds 2019
232 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
9 cm
15 cm