JAS - Bleu Flowers - Verkocht

JAS - Bleu Flowers kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

JAS - Bleu Flowers kopen? Bied vanaf 30!JAS - Bleu Flowers kopen? Bied vanaf 30!JAS - Bleu Flowers kopen? Bied vanaf 30!
  • JAS (1945-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Techniek Litho
Drager Papier
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 120/125
Mooi werk van Jas 120 van de 125
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,50

JAS (1945-2002)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Leurens
Lid sinds 2021
2 verkochte items
40 cm
30 cm
40 cm
30 cm