Jean Capdeville - Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst - Verkocht

Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!
  • Jean Capdeville (1917)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Uniek werk van de befaamde Franse kunsternaar Jean Capdeville!!

JC 265
Jean Capdeville
Kleuren Lithografie29/50
Ingelijst: 118 x 60 cm

Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending is mogelijk in overleg.

Verzending gebeurd op eigen risico. Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland

Jean Capdeville (1917)

Frans Frans

Geplaatst door  daanj
140 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)

ObjectlocatieBreda of Amsterdam,  Nederland
Starttijd26-4-2018 om 16:27
Eindtijd3-5-2018 om 20:27