Jean Hugon - litho 3 - Verkocht

Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!
Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!
  • Jean Hugon (1919-1990)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijke litho van Jean Hugon. Nummer: 139/175. Afmetingen blad: h37,5 x b27 cm. Afmetingen voorstelling: h31 x b21 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

Jean Hugon (1919-1990)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:23-05-2017 om 09:32
Eindtijd:28-05-2017 om 21:32
LidaF
27 mei / 20:41
€ 25