Jean Hugon - Jean Hugon - litho 3 - Verkocht

Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!Jean Hugon - litho 3 kopen? Bied vanaf 25!
  • Jean Hugon (1919-1990)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijke litho van Jean Hugon. Nummer: 139/175. Afmetingen blad: h37,5 x b27 cm. Afmetingen voorstelling: h31 x b21 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naaldwijk, Nederland

Jean Hugon (1919-1990)

Geplaatst door  KiewitKunst
1674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (673)