Jef Louis Van Leemputten (1865-1948) – Kippen in de staal
Olieverf op doek - Handgesigneerd - Onbekend
Aangeboden prachtwerk van Jef Louis Van Leemputten (1865-1948) – kippen inde staal
Olieverf op doek. Lichte craquelé . De doek is rechts onder gesigneerd. Mooie oude lijst .
Jef Louis Van Leemputten ( Werchter 1865 - 1948 ) was een Belgische schilder . Leerling van Charles Verlat . Vooral bekend om zijn werken waarin dieren ,en dan voornamelijk kippen en schapen het hoofdthema uitmaken . In mindere mate ook historische oorlogstaferelen . Was enige tijd werkzaam in Antwerpen waar hij al een tentoonstelling gaf in 1898 . Vermeld in de Belgische kunstboeken . Internationaal bekende schilder.
Verzending met UPS verzekerd Naar NL- 30 euro BE, DE -40 euro
Goed
goede conditie, lichte craquelé