Aangeboden prachtwerk van Jef Louis Van Leemputten (1865-1948) – “Kippen in het landschap”
Olieverf op doek. Lichte craquelé. Het doek is rechts onder gesigneerd en gedateerd. Mooie oude lijst.
Jef Louis Van Leemputten (Werchter 1865 - 1948) was een Belgische schilder. Leerling van Charles Verlat. Vooral bekend om zijn waarin dieren ,en dan werken kippen en schapen het hoofdthema ontstaan. In mindere mate ook historische oorlogstaferelen. Was enige tijd uitvoering in Antwerpen waar hij al een tentoonstelling gaf in 1898 . Vermeld in de Belgische kunstboeken. Internationaal bekende schilder. Verzending NL: 30 euro BE, DE: 45 euro
Goed
Lichte craquelé.
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00