Ets door Jelle Hoogstra Voorstelling van een Frans straatbeeld Losbladig, beeldmaat 18x11.5, bladmaat 23x18 Gesigneerd in potlood r.o.: 'Jelle Hoogstra' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Goed
De ets is egaal licht verbruind en heeft enige taperestanten (buiten de afbeelding).
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico