Het handschrift van Jeroen Hermkens komt bij deze litho (in 8 kleuren afgedrukt) volledig tot zijn recht.
Beeldmaten van de litho zijn 49 x 66 cm (h x b) Ingelijst met een passe-partout komt het werk uit op 70 x 90 cm.
Goed
Is nooit ingelijst geweest.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00