Jan de Hamer - 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen
Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm
Rob Scholte - Embroidery "Schepen voor de Kust" - 2006 - Formaat 32 x 40 x 4 cm
Rob Scholte - 2 x Paarden Embroideries - 2007 & 2008 - Formaat 49 x 26 x 4 cm
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2013 |
Techniek | Portfolio |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Z.g.a.n. met originele verpakking Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 8-4-2024 om 15:27 |
Eindtijd | 22-4-2024 om 21:11 |