Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Joh Jac van der STAP
WINTERLANDSCHAP met VISSERSBOOTJE
olieverf op eiken paneel in de maat 9 x 13 cm
GESIGNEERD ONDER VAN DER STAP
In een oud lijstje in de maat 22 x 25 cm
Schilderij verkeerd in goede orginele staat
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Starttijd | 9-6-2014 om 20:11 |
Eindtijd | 17-6-2014 om 20:11 |