Jo Lodeizen - AVONDLANDSCHAP MET OUDE BOOM - Verkocht

Jo Lodeizen - AVONDLANDSCHAP MET OUDE BOOM kopen? Bied vanaf 30!
Prenten & Uitgaves

Jo Lodeizen - AVONDLANDSCHAP MET OUDE BOOM kopen? Bied vanaf 30!Jo Lodeizen - AVONDLANDSCHAP MET OUDE BOOM kopen? Bied vanaf 30!Jo Lodeizen - AVONDLANDSCHAP MET OUDE BOOM kopen? Bied vanaf 30!Jo Lodeizen - AVONDLANDSCHAP MET OUDE BOOM kopen? Bied vanaf 30!Jo Lodeizen - AVONDLANDSCHAP MET OUDE BOOM kopen? Bied vanaf 30!
  • Jo Lodeizen (1892-1980)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1931
Techniek Varia
Afmetingen 21.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt

Litho van Jo Lodeizen uit 1931 in zeer goede staat. Afgedrukt op geschept papier. Gesigneerd met monogram l.be. op de steen. Los opgenomen in passepartout met de afmeting van 61.5 x 47 cm.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Jo Lodeizen (1892-1980)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  loverendale
118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
27 cm
21.5 cm