Jochem Bolleman – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – Gesigneerd - 1994 - Verkocht

Jochem Bolleman – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 5!
Jochem Bolleman – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 5!Jochem Bolleman – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 5!Jochem Bolleman – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 5!Jochem Bolleman – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 5!Jochem Bolleman – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 5!Jochem Bolleman – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 5!Jochem Bolleman – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 5!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets van Jochem Bolleman (geboren in 1975), gemaakt tijdens zijn studie aan de Kunstacademie Minerva in Groningen in het studiejaar 1994. Gemaakt in een oplage van 35 exemplaren.

Jochem Bolleman studeerde af in ‘Vormgeving’ en ‘Fotografie’ , heeft gewerkt als ontwerper en deed opdrachten voor o.a. uitgeverijen, platenmaatschappijen en spellenfabrikanten.

Academie Minerva is een school op het gebied van beeldende kunst, vormgeving en popcultuur en is onderdeel van de Hanzehogeschool Groningen.

In 1964 werd de voormalige kunstnijverheidsschool een zelfstandige Academie voor Beeldende Kunsten (ABK). In de jaren daarna werd les gegeven op verschillende plekken in de stad. In 1984 verhuisde Academie Minerva naar een nieuw gebouw, van architect Piet Blom, aan het Gedempte Zuiderdiep. Onder andere diverse leden van de Groninger Kunstkring De Ploeg (1918) hebben aan Minerva gestudeerd.

Wij bieden momenteel via Kunstveiling.nl  meerdere werken van kunstenaars uit hun studiejaar 1994 aan de Kunstacademie Minerva Groningen ter veiling aan. Al deze werken zijn op A4-formaat en gemaakt in een oplage van ongeveer 35 exemplaren. Interessante  werken van kunstenaars aan het begin van hun carrière. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Landschap met vogels”).

Kunstenaar: Jochem Bolleman.

Techniek: Ets.

Jaartal:  1994.

Afmetingen: Papier, 29,7 x 21 cm. Beeld, 20 x 13 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Oplage: 35. Dit is nr 21.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: In goede staat. Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 2,25 euro (ongeacht het aantal gekochte werken uit deze “Minerva-collectie” 1994).

Naar België: 5,00 euro. (ongeacht het aantal gekochte werken uit deze “Minerva-collectie” 1994).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:06-12-2014 om 16:47
Eindtijd:20-12-2014 om 16:47
Biedingen (2)
mirjamalexi
20 dec. / 16:42
€ 7
hilde1964
11 dec. / 14:25
€ 5