Jan de Hamer - 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen
Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm
Rob Scholte - Embroidery "Schepen voor de Kust" - 2006 - Formaat 32 x 40 x 4 cm
Periode | 1800 t/m 1899 |
Drager | Hardboard |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
gaaf schilderij met bonus op de achterzijde een proef schilderijtje zie foto bij biedingen onder de €125 komt er €5 veilingkosten bij bij versturen €10 (ned) komt er €10 verpakkingskosten bij ophalen is gratis | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Noordwijk, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Noordwijk, Nederland |
Starttijd | 10-12-2022 om 23:41 |
Eindtijd | 20-12-2022 om 22:23 |