Olieverf / acryl op board 26x22, linksonder gesigneerd Joh. Garst en gedateerd 1988, in goed bijpassend lijstje.
Johannes Garst is in 1950 geboren te Beerzeveld. Vanaf 1973 schildert hij portretten, surrealistische- en erotische kunst.
Hij is kunsthistorisch in Nederland ook bekend als een adept van J.H. Moesman.
Hij heeft vele exposities gedaan.
Zijn surrealistische werken laten vervreemdende situaties zien, waarbij symboliek, erotiek, confrontatie en humor aan de orde zijn. met name de gebruikte aardkleuren geven een bijzondere sfeer, alsof hij muzikaal geïnspireerd een eigen toon geeft aan de weergegeven voorstellingen.