SURREALISTISCH NAAKT - erotisch pornografisch kunstwerk van surrealistische schilder JOHANNES GARST (1950).
Johannes Garst is een bekend Nederlands surrealistische schilder. Zijn schilderijen en panelen laten vervreemdende situaties zien waarbij symboliek, seks, erotiek, liefde, confrontatie en humor met elkaar wedijveren.
Olieverf op houten paneel - schilderij wordt geleverd met lijst als op foto's - handgesigneerd Johannes Garst 1988 op voorzijde (op afgebeeld boek) en op achterzijde van het werk.