John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage)

John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!
John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!
  • John Buckland Wright (1897-1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1932
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Prachtige, vrij zeldzame ets van John Buckland Wright.  De jonge jager Actaeon die kijkt naar de naakte godin Diana en haar nimfen tijdens het baden (en daar later de prijs voor betaalt).

De ets staat zowel afgebeeld in de tentoonstellingscatalogus Heart’s Desire - John Buckland Wright Drawings and engravings (Wolseley Fine Arts, 2013), nr. 90 (zie foto’s) als in Serious Lines: A Catalogue Raisonné of the Intaglio Prints of John Buckland Wright (Christopher Buckland Wright, 2014), nr. CBW M27.

Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’32), getiteld en genummerd (13/20).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 33cm x 25cm (blad), 13cm x 10cm (etsbeeld)

Bij aankoop kan een kunstwerk altijd, maar wel op afspraak, worden opgehaald in Diemen (vlakbij Amsterdam, paar minuten vanaf de ringweg A10). De termijn voor ophalen is zeer ruim; u kunt het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan (omgeving) Amsterdam voor andere zaken. In dat geval bespaart u, vanzelfsprekend, eventuele verzendkosten.
Het blad heeft ingelijst gezeten, er is een hele lichte verkleuring van een vorig passe-partout.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

John Buckland Wright (1897-1954)

Nieuw-Zeelander Nieuw-Zeelander Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rosser
1045 verkochte items
Alle items van deze verkoper (204)
25 cm
33 cm
Starttijd25-3-2024 om 16:39
Eindtijd8-4-2024 om 19:03
Openingsbod € 495
ObjectlocatieDiemen,  Nederland