Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JOHN LENNON (1940-1980) -EMBRACE- 1968.
Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat.
GROOT formaat: 83 cm x 63,5 cm.
Materiaal: Litho in de offsettechniek op mooi papier.
Conditie: Als nieuw.
Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Starttijd | 8-8-2015 om 12:38 |
Eindtijd | 21-8-2015 om 21:38 |