John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) - Verkocht

John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!
  • John Noy
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120

Strakke compositie van John Noy uit 1996.  Zeefdruk op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (24/120).  In uitstekende conditie, de bovenkant van het blad is alleen niet helemaal recht afgesneden.  Ingelijst met passe-partout is het werk in mint conditie.

Afmetingen: 102cm x 75cm (blad), 84cm x 59cm (beeld)

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,99

John Noy

Geplaatst door  Rosser
1064 verkochte items
Alle items van deze verkoper (205)
102 cm
75 cm