Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 120 |
Strakke compositie van John Noy uit 1996. Zeefdruk op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (24/120). In uitstekende conditie, de bovenkant van het blad is alleen niet helemaal recht afgesneden. Ingelijst met passe-partout is het werk in mint conditie.
Afmetingen: 102cm x 75cm (blad), 84cm x 59cm (beeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.