John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) - Verkocht

John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!
John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!John Noy - Abstracte compositie, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!
  • John Noy
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120

Strakke compositie van John Noy uit 1996.  Zeefdruk op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (24/120).  In uitstekende conditie, de bovenkant van het blad is alleen niet helemaal recht afgesneden.  Ingelijst met passe-partout is het werk in mint conditie.

Afmetingen: 102cm x 75cm (blad), 84cm x 59cm (beeld)

John Noy

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178)

3089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
102 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-07-2020 om 16:27
Eindtijd:24-07-2020 om 21:48
BtheMan
20 jul. / 22:53
€ 50