Antiek impressionistisch landschap. Olieverf op doek. Het schilderij heeft ouderdomssporen w.o. craquelé en gebruikssporen. Afmeting zonder lijst 38x46 cm. Inclusief lijst 42x50 cm. Van Epen was naast schilder ook een bekend architect. Hij ontwierp veel villa's in het Gooi en woningcomplexen in Amsterdam en Middelburg.
Redelijk
Het schilderij is in redelijk goede staat met ouderdomscraquelé.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den bosch, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00