Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 106 x 76.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 zzgl. e.a. |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
is nooit ingelijst geweest | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: München, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||
Starttijd | 9-8-2022 om 10:52 |
Eindtijd | 21-8-2022 om 22:22 |
Objectlocatie | München, Duitsland |