5. Neue Wilden

Neue Wilden

Opgericht in 1970 - opgeheven in 2000

Neue Wilden

De Neue Wilden, oftewel de Nieuwe Wilden, is een Duitse naoorlogse kunststroming. De leden van de Neue Wilden zijn jonge kunstenaars, geboren tijdens of rondom de oorlogsjaren. De Neue Wilden waren een sub-stroming van het neo-expressionisme die zich lieten inspireren door de culturele erfenis van het eigen land. Het betreft een ‘brutale’ vorm van expressionisme, waarbij het niet gaat om een kunst die voldoet aan de traditionele schoonheidsnormen. Op dit moment in de geschiedenis werden de schoonheidsnormen bepaald door de gangbare conceptuele en minimalistische kunst. Ze gebruikten doeken van grote formaten waarop de kunstenaars hun sociaal onbehagen uitten.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Jörg Immendorff - Untiteld 1996 - Galerie Michael Werner , Köln - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Jörg Immendorff - Untiteld 1996 - Galerie Michael Werner , Köln - handgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorbone
Eindtijd 21-01-2023 om 15:45
Jaartal1996
TechniekOffset
Afmetingen84 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst