Jaartal | 1988 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 115 x 130 cm (h x b) |
Incl. lijst | 120 x 138 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Baiersdorf, Duitsland | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 4-2-2024 om 11:35 |
Eindtijd | 13-2-2024 om 21:29 |
Objectlocatie | Baiersdorf, Duitsland |