Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Kunstenaar: Jos Berkers
Titel: To bring you my love
Jaar: 2000
Techniek: Beschilderd houten sculptuur
Afmeting (volledig werk): 73 x 47 x 21 cm
Signatuur: Gesigneerd achterzijde
Staat: Redelijke staat.
Opmerkingen:
Mooi werk van Jos Berkers. Op de achterzijde groot gesigneerd en getiteld.
Er bevinden zich redelijk wat scheuren in het hout, maar het is niet duidelijk of dit door de natuur van het hout komt of door schade achteraf.
Gezien het gewicht van het werk dient het te worden opgehaald op onze locatie in Eersel.
ZZBEE
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 12-2-2018 om 15:19 |
Eindtijd | 19-2-2018 om 20:19 |