Anthonie Waterloo - Trois gravures présentant des défauts
Anton Heyboer - Mère et enfant La mère primale Belle peinture puissante et gracieuse
Corneille - Sérigraphie couleur GELDERLAND Signée à la main
Herman Brood - Sculpture en résine ----- POUR TOUJOURS (amis)
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: Jos Berkers
Titel: To bring you my love
Jaar: 2000
Techniek: Beschilderd houten sculptuur
Afmeting (volledig werk): 73 x 47 x 21 cm
Signatuur: Gesigneerd achterzijde
Staat: Redelijke staat.
Opmerkingen:
Mooi werk van Jos Berkers. Op de achterzijde groot gesigneerd en getiteld.
Er bevinden zich redelijk wat scheuren in het hout, maar het is niet duidelijk of dit door de natuur van het hout komt of door schade achteraf.
Gezien het gewicht van het werk dient het te worden opgehaald op onze locatie in Eersel.
ZZBEE
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-2-2018 à 15:19 |
Heure de fin | 19-2-2018 à 20:19 |