Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
JOS BUT
BLOEMSTILLEVEN
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 57 X 68 CM
GESIGNEERD ONDER J BUT
GEKADERD IN OUDE LIJST IN DE MAAT 61 X 75 CM
STAAT WERK ; REDELIJK , VEEL CRAQUELÉ, ORGINELE VERF
LIJST/ REDELIJK , KLEINE RANDSCHADE
VERZENDEN AANGETEKEND