Ets van Jos Verdegem getiteld Claire et les marionettes.
Hand gesigneerd en gedateerd, 1 ste staat. Oplage : 17 de / 20.
De ets verkeerd in goede staat, foxing vlekjes in de marge rond de ets. Bekijkt u aandachtig de uitgebreide foto galerij die alle aspecten goed belicht en in beeld brengt om u een goede indruk te vormen.
Redelijk
Foxing vlekken in de marge van het werk.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gentbrugge, België
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België
€ 15,00
Naar Nederland
€ 20,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Extra