Jos Verdegem - De kus - Verkocht

Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!Jos Verdegem - De kus kopen? Bied vanaf 125!
  • Jos Verdegem (1897-1957)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1945
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19.5 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21
Mooi symbolistisch werk van Jos Verdegem uit 1945. De kus 14/21.  Onder de handtekening staat "zelfdruk"
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deinze, België
Binnen België € 5,00

Jos Verdegem (1897-1957)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  JohanDesmedt44
Lid sinds 2019
0 verkochte items
22.5 cm
19.5 cm

ObjectlocatieDeinze,  België
Starttijd13-4-2019 om 11:51
Eindtijd20-8-2019 om 21:14