Max Klinger - Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek, Dalem
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Josef Hospodka voor Sklo Union - Smaragd groene swirl vaas
Mooi zwaar dubbelgelaagd stuk glas uit de jaren '50-'60 ontworpen en uitgevoerd door de bekende glasontwerper Josef Hospodka, in prima conditie, geen beschadigingen en geen aanslag of vuil alleen wat krasjes op de onderzijde. Niet gesigneerd wel voorzien van een merksticker.
Afmetingen; 17,5 cm hoog en 8 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 19-11-2017 om 8:55 |
Eindtijd | 23-11-2017 om 8:55 |