Olieverfschilderij op doek in een eenvoudige houten baklijst.
Schilderij van een naakte vrouw. Het figuur is goed, het gezicht minder, wellicht is het een voorbereidend werk. Op de achterzijde een briefje met de tekst "Jozef Santen".
Schilderij hoogte is 61 cm en 46 cm breedte. Met lijst 62,5 x 48,5 x 3 cm.
Herkomst: Verkregen via de kunstenaar en tijdgenoot Ruud Cornelisse (1940) die het schilderij van een familielid van van Santen had. Het schilderij heeft in een opslag gestaan maar is in goede staat.
Wordt bij verzending verpakt tussen noppenfolie en platen.
Josef of Jozef Santen (Joseph Carolus Emile Santen 1926 - 1988) was een Amsterdamse kunstenaar die werkte en woonde in Haarlem. Hij was een pupil van Henri Frédéric Boot en bevriend met Anton Heyboer.
Goed
Het schilderij is in zeer goede staat. De eenvoudige houten baklijst heeft lichte gebruikssporen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 24,50
€ 24,50
Europese Unie
€ 30,00