Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys - Verkocht

Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!
Prenten & Uitgaves

Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!Joseph Beuys - Item met 3 werken Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 1100!
  • Joseph Beuys (1921-1986)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1986
Techniek Varia
Afmetingen 35 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Joseph Beuys
Houten doos met drie werken van Joseph Beuys
Gezeefdrukt leitje met de hand gesigneerd. Unicum
Gesigneerde aanzichtkaart.
met stift gesigneerd.
Portretfoto van Joseph Beuys. Ingelijst achter glas.
Alle werken zijn in perfecte staat.
Werken afkomstig uit de collectie Bebert
Binnen Nederland € 11,00

Joseph Beuys (1921-1986)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Renee
954 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
27 cm
35 cm