Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berlin, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||
Starttijd | 19-10-2022 om 14:40 |
Eindtijd | 2-11-2022 om 19:07 |
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |