Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JOSEPH BRUYN 1950-2005
TITEL - ALIENS
LITHO OP DIK PAPIER IN DE MAAT 50 X 65 CM
GESIGNEERD MET POTLOOD EN GENUMMERD ONDER
ZONDER LIJST
jaar 1984
VERZENDKOSTEN KUNNEN GECOMINEERD WORDEN MET MEERDERE WERKEN VAN
DEZE KUNSTENAAR
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 27-2-2018 om 11:04 |
Eindtijd | 7-3-2018 om 21:04 |