Joseph van de Wall Perne - Sneeuwlandschap met bomen - Verkocht

Joseph van de Wall Perne - Sneeuwlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 25!

Joseph van de Wall Perne - Sneeuwlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 25!Joseph van de Wall Perne - Sneeuwlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 25!Joseph van de Wall Perne - Sneeuwlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 25!Joseph van de Wall Perne - Sneeuwlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 25!Joseph van de Wall Perne - Sneeuwlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 25!Joseph van de Wall Perne - Sneeuwlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 25!Joseph van de Wall Perne - Sneeuwlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 25!
  • Joseph van de Wall Perne (1877-1941)
Type kunstwerkSchilderij
DragerBoard
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit expressionistische werk is op board geschilderd. geen datum en geen lijst. heeft wat restauratiewerk nodig, indien nodig kan ik iemand aanbevelen.
ConditieBeschadigd
Het is oud en dus is er wat van de dikke verf af, heeft wat werk nodig. Indien gewenst, Ik ken een restaurateur, niet te duur.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd26-2-2021 om 18:05
Eindtijd5-3-2021 om 21:57
Biedingen (3)