Josien Brenneker - Ets met kabouter - Ets en kleurpotlood op papier - gesigneerd - BKR Eindhoven - Verkocht

Josien Brenneker - Ets met kabouter - Ets en kleurpotlood op papier - gesigneerd - BKR Eindhoven kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Josien Brenneker - Ets met kabouter - Ets en kleurpotlood op papier - gesigneerd - BKR Eindhoven kopen? Bied vanaf 1!Josien Brenneker - Ets met kabouter - Ets en kleurpotlood op papier - gesigneerd - BKR Eindhoven kopen? Bied vanaf 1!Josien Brenneker - Ets met kabouter - Ets en kleurpotlood op papier - gesigneerd - BKR Eindhoven kopen? Bied vanaf 1!Josien Brenneker - Ets met kabouter - Ets en kleurpotlood op papier - gesigneerd - BKR Eindhoven kopen? Bied vanaf 1!Josien Brenneker - Ets met kabouter - Ets en kleurpotlood op papier - gesigneerd - BKR Eindhoven kopen? Bied vanaf 1!
  • Josien Brenneker (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst68.5 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/5

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst:
BKR Eindhoven (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Opmerkingen:

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(vk362479)

Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details.

Josien Brenneker (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  verborgenkunst
Lid sinds 2017
0 verkochte items
53.5 cm
68.5 cm
28 cm
31 cm