Rob Scholte - Embroidery "Schepen voor de Kust" - 2006 - Formaat 32 x 40 x 4 cm
Rob Scholte - 2 x Paarden Embroideries - 2007 & 2008 - Formaat 49 x 26 x 4 cm
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Anton Heyboer - "Scheppen en Vernietigen" -Groot werk in olie uit de tube op doek - 100 x 120 cm
Jaartal | 2008 |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland |
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 3-6-2022 om 10:24 |
Eindtijd | 12-6-2022 om 19:54 |