Jules Girardet - jules girardet 1856-1938

Jules Girardet - jules girardet 1856-1938 kopen? Bied vanaf 300!
Jules Girardet - jules girardet 1856-1938 kopen? Bied vanaf 300!Jules Girardet - jules girardet 1856-1938 kopen? Bied vanaf 300!Jules Girardet - jules girardet 1856-1938 kopen? Bied vanaf 300!Jules Girardet - jules girardet 1856-1938 kopen? Bied vanaf 300!Jules Girardet - jules girardet 1856-1938 kopen? Bied vanaf 300!Jules Girardet - jules girardet 1856-1938 kopen? Bied vanaf 300!
  • Jules Girardet (1856-1938)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

grafiek  gesigneerd rechts onder jules girardet 1856-1938 in zeer goede staat,signatie zit rechts onder lijst  afbeelding NAPOLEON met vrouw,schoonzus,en zijn zoon en paardentrainer

ingelijst in super museum lijst handwerk hout  met bladgoud bewerkt puntgaaf en zeer mooie zware dikke lijst dikte 5x5 xmm alleen de lijst is al veel meer waard als het start bod

maat 75x55 cm dik 5x5 cm en schade vrij en zeer mooi ( HET LIEFST AFHALEN) in BEEK-LIMBURG in de buurt van de ADSTEEG bekend bij wielrenners

afgeprijst laatste kans   alleen de lijst is al meer waard als devraagprijs !!!!!

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beek-limburg 6191kd, Nederland

Starttijd21-12-2020 om 21:13
Eindtijd29-12-2020 om 22:59
Openingsbod € 300
ObjectlocatieBeek-Limburg 6191KD,  Nederland