Julian Schnabel - Pigmentdruk "Childhood II" gesigneerd & ingelijst

Julian Schnabel - Pigmentdruk "Childhood II" gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1390!
Julian Schnabel - Pigmentdruk "Childhood II" gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1390!Julian Schnabel - Pigmentdruk "Childhood II" gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1390!Julian Schnabel - Pigmentdruk "Childhood II" gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1390!Julian Schnabel - Pigmentdruk "Childhood II" gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1390!Julian Schnabel - Pigmentdruk "Childhood II" gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1390!Julian Schnabel - Pigmentdruk "Childhood II" gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1390!
  • Julian Schnabel (1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageDit is nummer XV/XV
Julian Schnabel - Pigmentdruk "Childhood, Blatt 2" gesigneerd & ingelijst uit 2016

gesigneerd en gedateerd onder rechts
genummerd onder links
Dit is nummer XV/XV

Werk uit de Childhood- suite van de Amerikaanse kunstenaar Julian Schnabel, dat hij maakte ter ter gelegenheid van de 240e verjaardag van de Amerikaanse onafhankelijkheid.

Pigmentdruk op koperplaatpapier uit 2016.

Het werk heeft ronde hoeken
Blad maat 80 x 57 cm.

Professioneel prachtig ingelijst - zie svp detail foto’s -
zwevend ingelijst
In een exclusieve, handgemaakte, wit houten lijst
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)

Toen de New York Stock Exchange in 1979 een hoge vlucht nam, verdiende Julian Schnabel (* 1951) een fortuin met een stapel gebroken glas - de 'Plate Paintings', die werden gemaakt van overschilderd keramiek en bordfragmenten, en maakten hem tot een van de duurste en meest populaire schilder van zijn generatie.
De onconventionele materiaalkeuze, die hij in fragmenten samenvoegt, creëert een spannende structuur die Schnabels werk onmiskenbaar maakt. Als een van de belangrijkste exponenten van het neo-expressionisme durfde Schnabel te schilderen op ongebruikelijke oppervlakken zoals fluweel en dierenhuiden.
Naast zijn werk als kunstenaar is de Amerikaan een succesvol regisseur. Met zijn portret van de uitgever van de Franse ELLE, Jean-Dominique Bauby, won hij in 2007 de regisseurprijs op het filmfestival van Cannes en in 2008 ontving hij een Golden Globe. "Ik ben getrouwd met schilderen, filmmaken is mijn minnaar", zegt Julian Schnabel zelf.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.
U ontvangt een certificaat van echtheid.

*******************************************************************************
NOTA BENE :
Werk kan kosteloos worden verzonden ZONDER LIJST / PASSE-PARTOUT - enkel print/grafiek.
Kosten verzenden ingelijst werk naar Nederland, België, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland
50-80€
Levertijd 2-4 weken
********************************************************************************
ACHTUNG BITTE :
Kostenlose Versand OHNE RAHMEN / PASSEPARTOUT - Nur Grafik.
Kosten für den Versand von gerahmten Grafik in die Niederlande, nach Belgien, Deutschland, Österreich und in die Schweiz zwischen 50 - 80€.
Lieferzeit 2-4 Wochen
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Julian Schnabel (1951)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
80 cm
100 cm
57 cm
80 cm
Starttijd3-4-2024 om 19:08
Eindtijd8-4-2024 om 19:50
Openingsbod € 1.390
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland