Kees de Goede - Zeefdruk, OMAGH.98 (PULSE 0) - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Kees de Goede - Zeefdruk, OMAGH.98 (PULSE 0) - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees de Goede - Zeefdruk, OMAGH.98 (PULSE 0) - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!Kees de Goede - Zeefdruk, OMAGH.98 (PULSE 0) - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!Kees de Goede - Zeefdruk, OMAGH.98 (PULSE 0) - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
  • Kees de Goede (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen161 x 121 cm (h x b)
Incl. lijst166.5 x 126.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/30

Het werk zelf is in zeer goede staat. Het plexiglas heeft meerdere krassen/beschadigingen. Een deel van de clips van de lijst (aan de achterzijde) zijn los, omdat op sommige plekken het hout is gespleten en de clips geen houvast meer hebben. Het werk en het plexiglas zitten wat los in de lijst. Veel stofjes achter het plexiglas.

Kees de Goede (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10016 verkochte items
126.5 cm
166.5 cm
121 cm
161 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd13-1-2020 om 10:51
Eindtijd21-1-2020 om 16:28